Про нас

James Cook - твій орієнтир в морі смаків

Уявіть ідеальний вечір в горах: свіже повітря, зорі, довгі розмови перед багаттям, смачна вечеря…

До речі, щодо вечері. Часом приготування їжі в поході є дуже тривалим й енергозатратним процесом. Особливо, якщо перед цим ви здолали десятки зо три кілометрів гірськими стежками. А як щодо готової гарячої вечері після важкого денного переходу? Погодьтесь, звучить заманливо.

Сушені страви James Cook є чудовим компромісом між тривалим готуванням та голодним сном. Все що вам потрібно – залити готову страву окропом та почекати кілька хвилин.

Натуральні компоненти

Для приготування страв використовуються лише натуральні компоненти. Жодних підсилювачів смаку, чи хімічних «штучок» з довжелезними назвами.

Смакує по-домашньому

Страви виготовлені шляхом висушування готових продуктів. Саме тому смак їх максимально близький до домашніх страв. В асортименті «James Cook » є готові сніданки, супи, мясні та вегетаріанські страви, а також фруктова пастила.

Мандрівникам від мандрівників

Ми, як і ви, понад усе любимо вільні мандри. В кожному поході ми дегустуємо нашу продукцію, тому з впевненістю можемо радити вам наші страви, адже самі з задоволенням їх споживаємо.

Відгуки про нас:

Це супер знахідка! Харчуватись у поході / подорожі повноцінно, смачно, а головне максимально зручно – на вагу золота. Хлопці молодці! Без вагань рекомендую!

заходить за милу душу.
смачно, поживно і швидко)

Виграла репостом 7 різних порцій.
Дуже задоволена, спочатку була налаштована скептично, думала, що буде смак як в Мівіни, але ні, все дуже по-домашньому і смачно.
Однозначно рекомендую всім і буду замовляти ще!

Дууууже смачно! Дуууже зручно! Без цих пакетиків вже ні в які поїздки!

Смачно, але дуже малий вибір страв для людей, які не їдять м’яса. Ми теж любимо борщ!)